LIST NAME GROUPING FOR TMT INTERVIEW

NB. PLEASE BE PUNCTUAL!

 

Group 1

Time: 8.30 am – 9.30 am

  NAMES Year
1 NIK MUHAMMAD ASYRAF BIN FAROERZY 2
2 MUHAMMAD IRFAN ZAIIM BIN ABD. LATIFF 2
3 ANAS BIN AZMI 3
4 IMRAN NUR HAKIM BIN MASERAN 3
5 NUR FARAHIN BINTI SAAPILIN 3
6 MUHAMMAD FAKHRUL HAIYIN BIN MATUSSIN 4
7 MAISARAH BINTI OTHMAN 4
8 NIK NUR AMALINA BINTI MOHD AZMI 4
9 NUR AQILAH BINTI MAZLAN 5

 

Group 2

Time: 9.10am – 10.10am

  NAMES Year
1 ABDUL MUIZZ BIN AZHAR 3
2 MUHAMMAD SYAHFIQ BIN BADRUL HISHAM 3
3 RASYID BIN JALALUDDIN 3
4 FATIN MUNIRAH BINTI MD MOHAR 4
5 FARAH ALIA BINTI MAT SAID 4
6 M. ASWAN BIN TAGGILING 4
7 ABDUL MUHAIMIN BIN MOHAMAD 4
8 NUR ALIA NG BINTI ABDUL LATIF NG 5
9 WAN SYAZWANI BINTI WAN AZMI 5

 

 

Group 3

Time: 9.50 am –  10.50 am

  NAMES Year
1 NUR SYAQIRA BINTI MOHD KAMAL 3
2 IZYANI SHUKRI BINTI KHODORI 3
3 MUHAMMAD SYAHRUL ANWAR BIN FADZIL HAJAZI 3
4 NOOR FADLINA BINTI MOHAMAD AZMI 3
5 NOR EIZZAH ALIA BINTI MOHD NAFI 4
6 SITI KHADIJAH BINTI MUHAMMED 4
7 MUHAMMAD SYUKRAN HAKKIM BIN JOHHARI 4
8 AISYAH HIDAYATI BINTI ABDULLAH 5
9 WAN NUR SYAZANA ATHIRA BINTI WAN ISKANDAR AZAM 5

 

Group 4

Time: 12.30am – 1.30pm

  NAMES Year
1 AMIRAH BINTI MAD MUN 2
2 NURIL IZZATI BINTI TUN ROSLAN 2
3 NUR ATHIRAH BINTI ROESTAM 2
4 ARIF BAIHAKI BIN AZMI 3
5 UMAR RIFQI BIN ROSLI 3
6 TUAN SUMAIYYAH BINTI TUAN ISMAIL 3
7 RAJA NURFAZEERAH BINTI RAJA ABDUL RAHMAN 3
8 MUNIRAH BINTI MOHD HAFIZA 3
9 AIN FATHIHAH BINTI SAUPI 4
10 MOHAMAD NASARUDIN BIN DAHLAN 4
11 AHMAD SYAKEER BIN SUHAIMI 4
12 MARIATUL KIBTIYAH BINTI SAADON 4
13 AHMAD ABRAR BIN AHMAD KAMAL 5
14 WAN NURUL AIDA BINTI WAN NASRUDIN 5
15 AMINAH HANUM BINTI HAJI ABDUL MAJID 5

 

Group 5

Time: 1.10pm – 2.10pm

  NAMES Year
1 SHAHADATUL SHAFIQAH BINTI SHAHARUDDIN 3
2 SALSABIL BINTI MD RASHID 3
3 SITI NAJWA BINTI ISMAIL 3
4 W MOHD ALIF AFNAN BIN W KAMARUDIN 3
5 SHAHIDATUL HAINI BINTI BADRUL HISHAM 3
6 SHAHIRANI ZAFIRAH BINTI MOHD SHAH HUDDIN 3
7 SYAIRAH AMALINA BINTI ISMAIL 3
8 DAYANG NUR WAHIDAH BINTI RAMLAN 4
9 SITI NABIHAH BINTI AZMI 4
10 SYIFAA’ HANAANI BINTI MD ASRI 4
11 FATIHAH BALKHIS BINTI RAMLY 4
12 NURUL AMIRA SHAZALYNA BINTI RAZALI 4
13 RAIS SAMBA BIN ZULKIFLI SAMBA 4
14 ZUL ARIFFIN HELMY BIN REDUAN 5
15 MUHAMMAD AIMAN BIN ALI FADZILLAH 5

 

Group 6

Time: 1.50pm – 2.50pm

  NAMES Year
1 FARAH NURAIN BINTI AZIROHEMI 4
2 FARA ASFARINNA BINTI MOHD FAROUK 4
3 NUR ATHIRAH BINTI ZULKIFLI 5
4 NURUL SYAHIDA BINTI MUHAMAD NAZRI 5
5 NURUL SYAHIRA BINTI ABDUL RAHIM 6
6 MUHAMMAD FADZIL BIN MOHD NAJIB 6

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *